Stolová brúska 1850W 200mm PM-SS-1850M
Katalógové číslo: PG-P-SK-6789
Stolová brúska je určená na spracovanie všetkých druhov mäkkého kovu a dreva.
Predpokladané dodanie 18.05. viac informácií
SDS ( Kuriér ) ČR
Poštovné zdarma ČR - výber prepravcu je na nás
Vždy AKCIE A ZĽAVY MESIACA
OFFSTORE_5
19 Osoba práve teraz sleduje tento produkt!
39 Položka bolo predaných za posledných 30 deň
  • DOPRAVA ZADARMO
  • SPS Kuriér ( do 30 kg )
1-2 Dni
  • SDS Kuriér (od 30 kg)​
1-2 Dni
  • Záruka 2 na roky
  • Vrátenie tovaru do 30 dní
Popis a informácie o produkte
Popis
Predaj Nové Stolová brúska 1850W 200mm PM-SS-1850M top cena☝
Stolová brúska 1850 W
Kryt brúsky je vyrobený z pevného a odolného kovu, čo zaručuje dlhú životnosť prístroja.
Ochranu proti postriekaniu zaručujú bočné a vrchné kryty.
stolova_bruska(1_3)
OBSAH:
– Stolná brúska POWERMAT
– 2x disk 200 x 20 x 16 mm
– 2x plastový kryt
– 2x kovový nástavec
TECHNICKÉ PARAMETRE:
Napájanie: 230 V / 50 Hz
Maximálny výkon: 1850 W
Maximálne otáčky: 2950 ot./min
Rozmery brúsneho kotúča: 200 x 20 x 16 (mm)
Hladina akustického tlaku Lpa K = 3 dB (A): 63 dB (A)
Hladina akustického výkonu Lwa K = 3 dB (A): 76 dB (A)
Úroveň vibrácií K = 1,5 m / s²: 2,5 m / s²
Hmotnosť brúsky: 10,5 kg
Dĺžka napájacieho kábla: 180 cm
 Rozmery: dĺžka – 33 cm, šírka – 25,5 cm a výška 25 cm
Výhody nákupu online
Pohodlie:
  • Nakupovať môžete z pohodlia domova, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  • Nemusíte nikam cestovať, hľadať parkovanie a tráviť čas v preplnených obchodoch.
  • Tovar si môžete nechať doručiť priamo domov alebo do práce.
Výber:
  • Online máte k dispozícii oveľa širší výber produktov ako v kamenných obchodoch.
  • Môžete ľahko porovnávať ceny a produkty rôznych predajcov.
  • Môžete si prečítať recenzie a hodnotenia produktov od iných zákazníkov.
Cena za Stolová brúska 1850W 200mm PM-SS-1850M :
  • Online ceny sú často nižšie ako ceny v kamenných obchodoch.
  • Môžete ľahko nájsť zľavy a akcie.
  • Niektoré online obchody ponúkajú dopravu zdarma.
Čas:
  • Nakupovanie online vám môže ušetriť veľa času.
  • Nemusíte čakať v radoch pri pokladniach.
  • Môžete si tovar objednať a zaplatiť online v priebehu niekoľkých minút.
Ďalšie výhody:
  • Online nakupovanie je často ekologickejšie ako nakupovanie v kamenných obchodoch.
  • Môžete si uložiť svoje obľúbené produkty ako je Stolová brúska 1850W 200mm PM-SS-1850M a obchody pre neskoršie nákupy.